צוות המשרד

מגוון רחב של יכולות ותחומי התמחות מאפשרים לנו לספק ללקוחותנו שירותים בעולמות תוכן משפטיים מגוונים.

עורכת דין קלמי שמילוביץ
עורכת דין קלמי שמילוביץ נדל”ן, מיסוי מקרקעין ירושות ועזבונות
עו“ד קלמי שמילוביץ – חברה בלשכת עורכי הדין מאז 1972, בעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים לשנת 1971. שולטת בשפות עברית, אנגלית וצרפתית. בעלת רישיון לשמש כנוטריון בשפות עברית, צרפתית ואנגלית.

קלמי הינה עורכת דין ותיקה ועתירת ניסיון בכל תחומי המשפט המסחרי בכלל ובתחום הנדל”ן, המקרקעין ומיסוי המקרקעין בפרט. קלמי שמשה ומשמשת כאפוטרופסית ומנהלת עזבון.

קלמי מתווה את דרכו של המשרד ומנהלת את תחום הנדל“ן במשרד ומלווה את לקוחותינו בהסכמי מקרקעין, יעוץ בתחום מיסוי מקרקעין וחוזי שכירויות.
קלמי אמא לשתי בנות וסבתא לשישה נכדים ונכדות, גרה בת”א.

עורכת דין גליה שמילוביץ גרינגרד
עורכת דין גליה שמילוביץ גרינגרד משפט מסחרי, דיני עבודה, ליטיגציה, עתירות מנהליות וניהול משברים
עו“ד גליה שמילוביץ גרינגרד – בוגרת תואר ראשון בהיסטוריה כללית והיסטוריה של המזרח התיכון מטעם אוניברסיטת תל-אביב ובוגרת תואר ראשון במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה. חברה בלשכת עורכי הדין מאז 2003.
טרם הצטרפותה למשרד עורכי הדין, עבדה גליה במשך למעלה מעשור במשרד ראש הממשלה בתפקידי שטח ומטה בתחומים שונים של פעילות.

גליה מביאה למשרד ידע ניהולי, רשת קשרים רחבה, הבנה אסטרטגית בהיבטים משפטיים ומסחריים והכרות עמוקה עם המגזר הציבורי והעירוני על כל היבטיו.
גליה מלווה את תיקי הליטיגציה המסחרית, דיני עבודה והעתירות המנהליות, מרכזת את תחום ניהול המשברים והייעוץ האסטרטגי–משפטי.

גליה שימשה כדירקטורית מטעם עירית תל אביב בתאגיד העירוני- ממשלתי חלמיש, שותפה בועדת ההשקעות של החממה ליזמות במכללה האקדמית תל אביב יפו, מרצה במכללה האקדמית ת”א-יפו ובסמינר הקיבוצים בנושא מבנים משפטיים מורכבים, מייסדת החממה לעסקים חברתיים – 360 ושותפה במיזם נשים עבור נשים.
גליה נשואה לאבישי ואמא לשלושה, גרה בת”א.

עורכת דין לאה מילר-פורשטט
עורכת דין לאה מילר-פורשטטמשפט מסחרי, דיני תאגידים, דיני מכרזים, הייטק, דיני הגנת הפרטיות, עסקאות בינלאומיות
עו“ד לאה מילר–פורשטט – בעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מגשרת מוסמכת, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1991.
לאה עסקה במשך כעשור במקרקעין באחד המשרדים המובילים בתחום וליוותה ביעוץ משפטי יזמים ופרויקטים גדולים בתחום הנדל"ן.
בהמשך שימשה לאה כיועצת משפטית של חברת הענק ECI במשך למעלה מעשור וליוותה את בהיבטים משפטים מסחרים עסקאות בינלאומיות בעולם ההייטק.
ללאה ניסיון רב ומוניטין בתחום המשפט המסחרי, תאגידים, חברות הייטק, מלכ"רים, דיני המכרזים וליווי משקיעים זרים ועסקאות בינלאומיות.
כמו כן, לאה מלווה כיום את תחום הגנת הפרטיות, לרבות תאימות לרגולצית הפרטיות ברחבי העולם.
הייעוץ המשפטי השוטף והזמין שלאה מעניקה ללקוחות המשרד בתחומי המשפט המסחרי, הידע והנסיון העשיר של לאה בעולם העסקים ויכולותיה האישיות לראות את התמונה הרחבה, מעניק להנהלה הבכירה בחברות המסחריות השונות שמלווה המשרד, ערך מוסף בליווי של כל עסקה, הגשה למכרז, הסכם או דילמה יומיומית משפטית או עסקית.

לאה ייסדה ביחד עם גליה את "360 החממה לעסקים חברתיים", שותפה במיזם "נשים עבור נשים" והיא מנהלת בהתנדבות את עמותת Come True, לתיקון עולם ולהחזרת ילדי פליטים לספסל הלימודים בבתי ספר באוגנדה.
לאה נשואה לשי ואם לארבעה, גרה בת”א.

מזכירות
מזכירותמנהלת המשרד
בכל שאלה ניתן לפנות למנהלת המשרד
בדוא"ל: office@sgf.co.il
טל: 077-4020592 | פקס: 077-4020591

היה אתה השינוי שתרצה לראות בעולם

מהטמה גנדי
רוצים לשמוע עוד? כתבו לנו

ערכים וחזון

מקצועיות משפטית

הבנה עסקית ורשת קשרים