מקרקעין ונדל"ן

משרדנו מלווה עסקאות מקרקעין החל מרכישה ומכירה של דירות פרטיות וכלה בפרוייקטים מורכבים. המשרד מעניק יעוץ קודם לעסקה, סיוע בניהול מו"מ,  ליווי העסקה עד לסיומה, ייעוץ בנושא מיסוי מקרקעין ועוד.

רכישת דירת מגורים הינה לרוב אחת ההשקעות הגדולות בחייה של משפחה ואנו מבינות שהחלטה חשובה מסוג זה מחייבת מצד אחד ליווי מקצועי מבוסס ידע וניסיון ומצד שני על הליווי להיות תומך ומאיר עיניים לכל אדם.

למשרדנו נסיון רב בטיפול בעסקאות,  פרוייקטים מיוחדים כגון פינוי-בינוי, תמ"א 38, יזמויות נדל"ן, עסקאות קומבינציה ועוד. הכנת חוזים לרכישת ולמכירת דירות, ייצוג משקיעים ויזמים בפרוייקטים של בניה מסוגים שונים, בדיקת חוזים וייעוץ משפטי. במהלך השנים צברנו נסיון יחודי ומעמיק בכל הקשור בתחום מיסוי מקרקעין, הן בעסקאות שבשגרה והן בעסקאות מכר מורכבות ביותר.

כמו כן, אנו ערוכות  לייצוג משפטי של לקוחותיו בבתי משפט, מול לשכות רישום המקרקעין, מינהל מקרקעי ישראל, רשויות מקומיות ורשויות המס, עריכת הסכמי שיתוף, הסכמי מימון וליווי בנקאי, טיפול בענייני משכנתאות ושיעבודים, היטל השבחה, תכנון ובניה, רישוי עסקים ועוד.

משפט מסחרי

משרדנו ערוך ללוות את לקוחותינו בכל צרכיהם העסקיים-משפטיים. אנו מציעות ליווי משפטי מעמיק ומקיף ליזמים ולעסקים קיימים, בכל מעגל החיים של העסק. הידע המשולב שלנו בתחום המסחרי מאפשר לנו להעניק שירות מלא לכל סוגי הלקוחות, חברות עסקיות, חברות הזנק, גופים ציבוריים, עמותות ומלכ"רים וכמובן לקוחות פרטיים. אנו מלוות יזמים עסקיים משלב הרעיון, ראשית הקמת העסק, רישום חברה או עמותה, ועבור דרך גיוסי הון, הכוונה בנושא זכויות יוצרים ופטנטים, עריכת הסכמים מסוגים מגוונים, לרבות הסכמי פיתוח, רכש, ייצור, שיווק, הפצה, מכירה, זכיון, הרשאה (licensing), וכיוצ"ב, ייעוץ משפטי שוטף, ליווי בניהול מו"מ עסקי, בהליכי גישור ובוררויות, וכן במתן שירותי ליטיגציה על כל המשתמע מכך, וכן ליווי עסקאות מיזוג ורכישה.

הקשרים הרבים של משרדנו בעולם העסקי, מאפשרים לנו להפנות את לקוחותנו, במידת הצורך, לנותני שרותים שונים בתחומים חיוניים לשלבי הקמת העסק ולניהולו, כגון שירותים בנושא קניין רוחני, כתיבת תכנית עסקית, ייעוץ שיווקי ואסטרטגי ועוד, וכל זה תוך שימת דגש על ההיבט המשפטי עסקי הרלוונטי.אנו רואות בעולם העסקי בכלל וביזמות עסקית בפרט מנוע צמיחה חשוב לכלכלה הישראלית, ואנו רואות את תפקידנו כיועצות משפטיות במבט רחב על העסק בכללותו, לרבות על מיקומו בשווקים הרלוונטיים.

דיני עבודה

משרדנו עוסק שנים רבות בתחום דיני העבודה, ומספק ייעוץ וליווי משפטי למעסיקים ולעובדים בכל האספקטים הקשורים לעולם העבודה.

לאורך השנים צברנו ניסיון רב בליווי מנהלות משאבי אנוש ומנהלים במקומות עבודה ובארגונים ואנו ערוכות להעניק לתחום משאבי האנוש את כל הכלים והידע באופן זמין ומהיר בכל שאלה שוטפת.

כמו כן, משרדנו מטפל בעריכת הסכמי עבודה, ניהול מו"מ לקראת חתימת הסכם עבודה, טיפול באספקטים המשפטיים הנוגעים לסיום העסקה, ייעוץ וחוות דעת בכל נושא בתחום דיני העבודה, וליווי משפטי שוטף למעסיקים. כמו כן,  אנו עוסקות  בייצוג בהליכים משפטיים בפני בתי הדין לעבודה, בהליכי שימוע, בוועדות וכיוצ"ב, ליווי משפטי לעסקים בעת שינויים ארגוניים, פירוק חברות וטיפול בזכויות עובדים בעת פירוק חברה.

כמו כן למשרדנו מומחיות ייחודית בתחום משפט העבודה הקיבוצי. אנו מלוות מעסיקים במהלכי התארגנות עובדים, החל ממתן ייעוץ בשלב ההתארגנות הראשוני, במהלך ניהול משא ומתן לצורך חתימה על הסכם קיבוצי מיוחד ועד לחתימתו של הסכם זה, לרבות בסכסוכי עבודה וסכסוכים קיבוציים שמתגלעים בדרך.

העקרונות המנחים אותנו הינם דאגה לקידום האינטרסים העסקיים והכלכליים של המעסיק בד בבד עם דאגה לרווחת העובד, לתגמול הולם ולהוגנות בעולם העבודה.

אנו שומרות לעצמנו פינה ייחודית לקידום מעמד האישה בעולם העבודה בכלל והגנה על נשים המצויות במעגל הפוריות בפרט.

משרדנו מלווה ממונות למניעת הטרדה מינית בארגונים וחברות ופועל לקידום שיח מונע הטרדה.

כמו כן, לאור קידומן של הצעות חוק למניעת התעמרות במקומות עבודה, אנו מלוות תחום זה בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום.

עמותות, מלכ"רים ועסקים חברתיים

משרדנו מעניק משפטי מקיף לעמותות, חברות לתועלת הציבור, קרנות פילנתרופיות ועסקים חברתיים.

משרדנו מלווה את היזם החברתי משלב הרעיון, דרך ייעוץ בבחירת הדרך הנכונה להתאגדות המיזם אם בדרך של עמותה, חברה לתועלת הציבור או חברה בע"מ בעלת שורת רווח כפול. שיקולי ההתאגדות, היתרונות והחסרונות של כל דרך להתאגד, מובאות בפני היזם החברתי והפתרון לישות המשפטית הנכונה עבור כל יזם ומיזם הינה המיטבית לאור מכלול השיקולים.

הראיה הרחבה שלנו מאפשרת לנו ללוות את המלכ"רים, העמותות והעסקים בחברתיים בשלבים שונים של הדרך ולסייע להם במציאת פתרונות מחוץ לקופסא לבעיות ייחודיות שמאפיינות את המגזר השלישי.

משרדנו מלווה את המלכ"ר או העסק החברתי על צרכיו המגוונים, החל בייעוץ משפטי בנוגע לחוק העמותות/החברות, קבלת פטורים ממס, ליווי בקבלת החלטות משפטיות בניהול דרכו של המלכ"ר או העסק החברתי, ליווי הועד המנהל או הדירקטוריון בהתווית דרכו של המלכ"ר או העסק החברתי, ליווי נושאי המשרה בכל סוגיה משפטית בתחום דיני העמותות ואו נושאים משפטיים נוספים שבהם עוסק משרדנו. כמו כן מלווה משרנו את המלכ"רים באסיפות כלליות, הגשת הדוח"ות השנתיים ופניה למשרדי הממשלה בבקשות לתמיכה. משרדנו מלווה עמותות הנמצאות בהליכי הבראה, ביקורות עומק, הליכי מיזוג ועוד.

שילוב הידע במשרדנו מאפשר לנו להנגיש למלכ"ר ולעסק חברתי שרות משפטי, ידע ומומחיות בתחומים שונים נוספים ובכך להוות עבור מנהלי המלכ"ר והעסק החברתי גון: מסחרי, דיני עבודה ודיני תאגידים – דבר המאפשר לנו להעניק יעוץ מלא, מקיף ומעמיק לכל סוגי המלכ"רים והעמותות.

שמנו לעצמנו מטרה להקדיש מניסיוננו ומרצנו לקידום תחום העסקים החברתיים, מתוך הבנה שלמגזר זה יש חשיבות בבניית חברה טובה יותר וסדר כלכלי נכון. אנו משוכנעות שתחום העסקים החברתיים יגדל בשנים הקרובות, וגאות להיות חלק מיצירת בסיס המידע הראשוני בתחום המשפטי-עסקי של המגזר הרביעי.

תאגידים

משרדנו מספק שרותי יעוץ משפטי לתאגידים בתחומים שונים. השירות יכול להנתן כליווי למחלקה משפטית קיימת בארגון, או כשירות של יעוץ משפטי (in-house counseling) לחברות שאין להן יועץ משפטי פנימי.
אנו רואות את תפקידו של היועץ המשפטי של הארגון, כתפקיד המשלב הבנה משפטית עם ראיה עסקית רחבה, והיכולת לראות את הארגון בכללותו תוך גיבוש הבנה מעמיקה של צרכי הארגון.
במסגרת שרותי היעוץ מציע משרדנו יעוץ וליווי של דירקטוריון החברה, ועדות המשנה בחברה וליווי ביעוץ להנהלת החברה.
כמו כן במשרדנו ניסיון רב בעריכת הסכמים מגוונים בתחומים שונים – רכש, פיתוח, יעוץ, ייצור, מכירות, הפצה, שיווק, ועוד, ייעוץ בנושא עובדים, יעוץ בנושאי קניין רוחני, ליווי בהתקשרויות לגיוס כספים לתאגיד, לרבות עסקאות מיזוג ורכישה, ליווי במשא ומתן בעסקאות מורכבות, ליווי בהליכי גישור, בוררות, מכרזים, ליטיגציה, וכיו"ב.
מתוך ראיה כוללת זו, אנו פועלות לשימוש בידע המשפטי שלנו על מנת לקדם את עסקיו של הארגון, ולא להציב מכשולים בדרכו. השילוב של הבנה משפטית, נסיון רב שנים בתחום וחשיבה יצירתית, מאפשר מציאת פתרונות מתאימים לבעיות שהארגון נתקל בהן בהתקשרויות השונות.

ליטיגציה

בקרוב

אפוטרופסות, ירושות ועיזבונות

אפוטרופסות, ירושות ועזבונות – אנו ערוכות לטפל בכל ענייני צוואות וירושות: עריכת צוואות, הוצאת צו קיום צוואה או צו ירושה, עריכת הסכמי חלוקת עזבון, תכנון מס, רישום צווי הירושה וביצועם וניהול עזבונות. כמו כן מטפל משרדנו בייצוג בבתי המשפט בענייני ירושה, ובכלל זה התנגדויות לקיום צוואות וענייני עזבונות אחרים.
בנוסף ערוך משרדנו למתן שירותי אפוטרופסות לגוף ולנפש ומטפל נאמנה בלקוחותיו החסויים וליווי בני משפחתם בהליכים הכרוכים בכך.

גישור

בקרוב

נוטריון

משרדנו מספק שירותי נוטריון בשפות עברית, אנגלית וצרפתית – תרגום מסמכים, אימות תרגום ואימות חתימות.

דיני הפרטיות

בעולם הסייבר בו אנו חיים היום, איסוף מידע על גולשים באמצעות רשת האינטרנט הוא עניין של יום-יום. בין אם המדובר במידע שהגולש מספק מיוזמתו, בין אם המדובר במידע המופק מאיכון של הגולש או מהרגלי הגלישה שלו, ובין המדובר במידע שנמסר לצורך ספציפי, אך נותר שמור במערכת – כמות המידע המצויה בידי חברות מסחריות על כל אחד מאיתנו, מאיינת למעשה את יכולתנו לשלוט בפרטיות שלנו.

בחודש מאי 2018 עתידה להכנס לתוקף, הן באיחוד האירופי והן במדינת ישראל, רגולציה חדשה בנושא הגנה על הפרטיות. התקנות יחייבו חברות מסחריות שבידיהן מידע מסוגים שונים, להגן על פרטיותם של בעלי המידע במגוון דרכים שונות. הפרת החובות החקוקות על פי רגולציה זו, עלולה להשית על החברות המפרות קנסות ענק, עד לגובה של מיליוני אירו.

בשיתוף פעולה עם אתי ברגר, מומחית בתחום הסייבר ודוקטורנטית למשפטים בנושא הגנה על הפרטיות, אנו ערוכות להציע ללקוחותינו שירות משולב, הכולל מיפוי ובחינה של המצב הקיים בחברה, עריכת חוות דעת בדבר השינויים המחוייבים לשם עמידה בתקנות החדשות, מתודולוגיה מובנית לעריכת השינויים הנדרשים, וליווי טכנולוגי ומשפטי של התהליך עד לעמידה בתנאים הרגולטוריים החדשים.