עו"ד קלמי שמילוביץ

עו"ד קלמי שמילוביץחברה בלשכת עורכי הדין מאז 1972, בעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים לשנת 1971. שולטת בשפות עברית, אנגלית וצרפתית. בעלת רישיון לשמש כנוטריון בשפות עברית, צרפתית ואנגלית.

קלמי הינה עורכת דין ותיקה ועתירת ניסיון בכל תחומי המשפט המסחרי בכלל ובתחום הנדל"ן, המקרקעין ומיסוי המקרקעין בפרט. קלמי שמשה ומשמשת כאפוטרופסית ומנהלת עזבון.

קלמי מתווה את דרכו של המשרד ומנהלת את תחום הנדל"ן במשרד ומלווה את לקוחותינו בהסכמי מקרקעין, יעוץ בתחום מיסוי מקרקעין וחוזי שכירויותקלמי אמא לשתי בנות וסבתא לחמישה נכדים, גרה בת"א.

עו"ד גליה שמילוביץ-גרינגרד

עו"ד גליה שמילוביץ גרינגרד בוגרת תואר ראשון בהיסטוריה כללית והיסטוריה של המזרח התיכון מטעם אוניברסיטת תל-אביב ובוגרת תואר ראשון במשפטים מטעם המרכז הבינתחומי בהרצליה.  חברה בלשכת עורכי הדין מאז 2003. טרם הצטרפותה למשרד עורכי הדין, עבדה גליה במשך למעלה מעשור במשרד ראש הממשלה בתפקידי שטח ומטה בתחומים שונים של פעילות.

גליה משמשת כדירקטורית מטעם עירית תל אביב בתאגיד העירוני- ממשלתי חלמיש, שותפה בועדת ההשקעות של החממה ליזמות במכללה האקדמית תל אביב יפו, מרצה במכללה האקדמית ת"א-יפו ובסמינר הקיבוצים בנושא מבנים משפטיים מורכבים, חברה בועדת עמותות ומלכ"רים של לשכת עורכי הדין ובועדת דיני עבודה של הלשכה, מייסדת החממה לעסקים חברתיים – 360.

גליה מלווה את תיקי הליטיגציה במשרד בתחומים המסחריים ובתחום דיני העבודה, מרכזת את תחום הממשל התאגידי והייעוץ האסטרטגימשפטי ללקוחותינו המסחריים. גליה מביאה למשרד ידע ניהולי, אסטרטגיה בניהול תיקים והכרות עמוקה עם המגזר הציבורי והעירוני על כל היבטיו. גליה נשואה לאבישי ואמא לשלושה, גרה בת"א.

עו"ד לאה מילר-פורשטט

עו"ד לאה מילרפורשטטבעלת תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, מגשרת מוסמכת, חברה בלשכת עורכי הדין משנת 1991. לאה שימשה כיועצת משפטית של חברת ECI  במשך למעלה מעשור ואת ניסיונה העשיר בתחום ההיטק והמשפט המסחרי לאה הביאה למשרד. לאה ייסדה ביחד עם גליה את 360 החממה לעסקים חברתיים ואת פרוייקט Come True.

הייעוץ המשפטי השוטף והזמין שלאה מעניקה ללקוחות המשרד בתחומי המשפט המסחרי, הידע והנסיון העשיר של לאה בעולם העסקים ויכולותיה האישיות לראות את התמונה הרחבה, מעניק להנהלה הבכירה בחברות המסחריות השונות שמלווה המשרד, ערך מוסף בליווי של כל עסקה, הסכם או דילמה יומיומית משפטית או עסקית. לאה נשואה לשי ואם לארבעה, גרה בת"א.

עו"ד רות דונר

עו"ד רות דונר בוגרת תואר ראשון במשפטים במסלול האקדמי של המכללה למנהל וחברה בלשכת עורכי הדין משנת 2001.
בטרם הצטרפה למשרד שימשה רותי בתפקידים בכירים שונים במגזר הציבורי: מנהלת המחלקה לפרט בהסתדרות המהנדסים, יועצת משפטית באגף לאיגוד מקצועי בהסתדרות העובדים הלאומית וראש ענף מנהל כ"א במכון ויצמן. במסגרת תפקידיה הציבוריים רכשה רותי ניסיון רב והיכרות "מבפנים" בתחום דיני העבודה, משפט העבודה הקיבוצי ויחסי עבודה.

ניסיונה העשיר של רותי בתחום דיני העבודה משתקף בכל שאלה, סוגיה ו/או תיק המגיעים למשרדנו בתחום דיני העבודה ומקנים לה את היכולת להעניק ללקוחותינו העסקיים והפרטיים שרות מהמעלה הראשונה בתחום דיני העבודה.
רותי נשואה לדני, אם לשתי בנות ומתגוררת בתל-אביב.

עו"ד גל שדה

עו"ד גל שדה –  בוגרת תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה, עם התמחות בביטחון וטרור, מהמרכז הבינתחומי בהרצליה. חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2014.  בימים אלה, לומדת לתואר שני במשפט ציבורי באוניברסיטת תל אביב. גל מעורבת חברתית ופעילה בנושאי זכויות אדם.  גל עמיתה בתוכנית למתן סיוע משפטי למבקשי מקלט בישראל של ארגון HIAS, ופעלה במשך שנים בעבודה עם ילדים ונוער בסיכון. בנוסף, גל היוותה חלק מצוות פיתוח מיזם חברתי – תרבותי חדשני המבוסס על אקטיביזם חברתי ומצוינות אמנותית. כיום גל מנהלת בפועל של חממת 360 לעסקים חברתיים.

גל מרכזת כיום את תחום העמותות והמלכ"רים במשרדנו, מנהלת את פורום העמותות והמלכ"רים במשרד, מרצה בתחום העמותות והמלכ"רים ומלווה עשרות עמותות, חברות לתועלת הציבור, יזמים חברתיים ועסקים חברתיים. גל מתגוררת בתל אביב.

עו"ד מיטל שפירא

עו"ד מיטל שפירא בוגרת תואר ראשון במשפטים, בהצטיינות, במכללה האקדמית נתניה, מגשרת מוסמכת, מוסמכת לעסוק בColleborative law מטעם ארגון ה IACP,  חברה בלשכת עורכי הדין משנת 2009. מיטל ייעצה ומייעצת לתאגידי מים וביוב, חברות ולעסקים קטנים והינה בעלת התמחות בתחום המכרזים, החוזים, המקרקעין, וההיטלים המוניציפאלים, מרצה בתחום המקרקעין ותאגידי המים והביוב במסגרות שונות, מתמחה בפתרון סכסוכים משפטיים ואחרים על דרך הגישור. מיטל מתנדבת בויצ"ו וחברה באגודת המגשרים איליס.

ניסיונה העשיר והידע המקצועי של מיטל, שהצטרפה בשנת 2017 כשותפה למשרדנו, מאפשר לה לייצג לקוחות מגוונים ומרחיב את היריעה ואת היקף השירותים המשפטיים שמשרדנו מעניק בתחומים אלה.
מיטל נשואה לאופיר, אמא לשלושה, גרה בחדרה.

אירנה פרסקי גילבוע

אירנה פרסקי גילבוע מנהלת המשרד. אירנה מלווה את משרדנו כבר למעלה מעשור במקצועיות ותוך שהיא מנתבת את עבודת המשרד ביעילות ובאחריות. אירנה יודעת להתיר כל סבך בירוקרטי ומקנה לכולנו ביטחון מלא. היכולת של אירנה להתמודד עם כל רעשי הרקע במשרד, לסנן את מה שחשוב ולעזור לכל אחת מאיתנו בנקודות החולשה שלה, בשילוב עם חוש ההומור הנפלא שלה הופכים את היומיום של כולנו לטוב יותר.   אירנה נשואה ליוסי, אמא לשניים ומתגוררת בתל אביב.